نصب نرم افزار crm مرحله ایست که اغلب مورد توجه مدیران و راهبران نرم افزارها در سازمانها قرار نمیگیرد. در صورتی که استقرار و آموزش و سایر مراحل پس از آن درصورت نصب کامل و درست و بدون مشکل در سازمان محقق خواهد شد. نصب نرم افزار crm معمولا توسط شرکتهای ارائه کننده نرم افزار صورت می پذیرد. با توجه به ماژولهای مورد نیاز سازمان شما و بررسی مشاوران ما از بستر سخت افزاری و نرم افزاری سازمان شما، نرم افزار مناسب شما انتخاب و نصب آن آغاز می شود.

نصب نرم افزار crm

نرم افزارهای crm غالبا برپایه وب یا در اصطلاح web base می باشند. وبی بودن نرم افزار به این معنی است که کاربران و کارمندان نرم افزار شما نیازی به نصب نرم افزار بروی سیستم خود نداشته و صرفا با وارد کردن آدرس سرور شما در متور جستجوگر خود می توانند به نرم افزار متصل شده و از این ارتباط ساده با نرم افزار لذت ببرند. ارتباطی که نیاز به اینترنت نداشته و می تواند تمام روندها و فرآیندهای شما را به راحتی مدیریت کرده و در اختیار کاربران قرار دهد. نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری برروی سرور شما در سازمان نصب خواهد شد، در اینصورت کاربران از طریق کامپیوترهای خود به نرم افزار نصب شدشه برروی سرور شما متصل میگردند که در اینصورت نیازی به وجود اینترنت در سازمان شما نمی باشد.

مشاوران ما در طول این مسیر با محوریت نرم افزار Microsoft CRM، برترین نرم افزار جهان در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری و با تکیه بر استقرار انواع نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری، نصب نرم افزار را انجام داده و اطمینان خاطر جهت نصب صحیح و کامل این نرم افزار در سازمان شما را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

 

مشاورین ما پیش نیازهای نصب نرم افزار در سازمان شما، مانند بررسی شبکه سازمان، سیستم تلفنی، خطوط ایمیل و ارسال پیامک، سرور و تنظمیات آن را مورد ارزیابی قرار می دهند و در صورت نیاز به ارتقا و بهبود قسمت های مورد نیاز و پیش نیاز نرم افزار، تمام بسترهای مورد نیاز را تامین خواهند کرد تا چالشها و نگرانیهای مدیران در سازمانها و مشکلات ناشی از عدم آگاهی آنها از موضوعات فنی نصب نرم افزار را به حداقل برسانند.

 

تفاوت عممده نصبو استقرار نرم افزار از طریق مشاورین ما و شرکتهای نرم افزاری و یا سایر مشاورین می تواند نوع همکاری ما با سازمانها باشد. مشاورین ما به دلیل اینکه در تمام طول مسیر و نه تنها در آموزش و یا استقرار نرم افزار در کنار سازمانها خواهند بود، می توانند موجب دلگرمی مدیران سازمان شما باشند.

مدیرانی که به دلیل عدم شناخت و عدم اطمینان به مشاورین در این حوزه معمولا در پیچ و حم این مسیر دشوار رها شده و مسیر را ترک می کنند و علاقه وافر خود به ادامه مسیر پیشرفت و نوآوری در کسب و کار را از دست می دهند. مدیرانی که متاسفانه با توجه به تجارب ما در سازمانهای داخلی، ارتقا بازاریابی و استراتژیهای کسب و کار و نوآوری و خلاقیت در بازار را به دلیل مشکلات متعدد، هدم دانش کافی و تنهایی در این مسیر سخت خود را از دست داده و ترجیح می دهند در روند سنتی و بدون چالش گذشته خود گام بردارند. مشاورین ما در طول این مسیر از مشاوره قبل از خرید، نصب، استقرار، آموزش و نگهداری و بهبود و بازرسی فرآیندها پس از استقرار در کنار شما خواهند بود.

نصب نرم افزار crm / نصب نرم افزار crm